Duyurular
 •  AMERİCANSİDİNG EGE BÖLGE YETKİLİ UYGULAMA VE SATIŞ BAYİSİ İNDEKSGROUP...
 •  İZODER DESTEKLİ EKOKREDİ KAPSAMINDA 18-24-36 AY VADE SEÇENEKLERİ İN...
 •  İNDEKSGROUP OLARAK YALITIM YAPTIRMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZE 12 AYA K...
 •    INDEKS-MAZ 2013 İZMİR ENTERNASYONEL FUARINDA ZİYARETÇİLERİY...

AMERİCAN SİDİNG

 iNDEKSGROUP,AMERİCANSİDİNG EGE BÖLGESİ ANA YETKİLİ UYGULAMA VE SATIŞ BAYİSİDİR.UYGULAMALARIMIZA 50 YIL MALZEME GARANTİSİ VE 5 YIL İŞÇİLİK GARANTİSİ VERMEKTEYİZ. 

 

  İNDEKSGROUP olarak binalarında ömür boyu boya masrafı çıkmasını istemeyen , bunun yanında %55’e varan oranlarda ısı yalıtımı isteyen müşterilerimize siding vinil dış cephe kaplamasını öneriyoruz. Siding’in başlıca avantajları; diğer dış cephe kaplama sistemlerine göre yapıya 3 kat daha az yük bindirmesi, sıvaya ve boyaya gerek kalmadan direk duvarlara uygulanabilmesi, nem bariyeri sayesinde küf ve bakteri oluşumunun önüne geçebilmesidir. İNDEKSGROUP olarak uzman teknik ekibimiz ve her biri işinin ehli usta kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. 

 

Siz de yaşam standartlarınızı ve konforunuzu arttırmak, evinizin ısıtma ve soğutma giderlerinde tasarruf yapmak,çevre kirliliğini azaltmak,ülke ve aile ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız vakit kaybetmeden ücretsiz keşif için bize ulaşınız.

 

 

Neden  Siding?

 

 Siding binayı nem, rutubet, korozyon vb etkilerden koruyan boya ve bakım masrafı gerektirmeyen, bina ömrünü uzatan ve bina ömrü boyunca yapıya estetik katan dış cephe kaplamasıdır.

 

 • Kaplama panelinin formülündeki inorganik yapı sayesinde alev almaz ve kendisini söndürür.
 • Uygulamada kullanılan buhar dengeleyici ve yalıtım yöntemleri ile duvardan nem oluşmasına engel olarak dış duvarların ömrünü uzatarak, taşıyıcı kolon ve kirişlerin hasara uğramasını, inşaat çeliklerinin paslanmasını önler, küp ve bakteri oluşumunun önüne geçer.
 • Siding paket sistemi, mükemmel yalıtım özelliği sayesinde uygulama yapılan yapılarda %55’e varan tasarruf sağlar.
 • Siding yarı parlak üretilmesi nedeni ile doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizlenme kolaylığı getirir.
 • Siding’in uygulandığı yapılara yapının ömrü boyunca hiç bir boya bakım masrafı           gerektirmez.
 • Bina cephesine m²’ye 4 kg gibi hafif bir yük bindirerek ana yapının gereksiz yük altında yaşlanmasını önler.
 • Siding en zor şartlar altında bile asla deforme olmayan, bozulmayan yapısı, kesinlikle solmayan renkleri ile yapılarınızı yıllarca korur.
 • Siding paket sistemi, içerisinde bulunan  kutu profilleri sayesinde altyapyı ömür boyu yaşatır.
 • Siding paket sistemi, yatay paneller içerisinde bulunan inorganik maddeler sayesinde zor alev alıcı (1 sınııfı) ürünler grubuna girmektedir.

 

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

 

2009'da yürürlüğe giren Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği'nin bir parçası olan Enerji Kimlik Belgesi (EKB) uygulaması, 1 Ocak 2011'den itibaren uygulanmaya başladı. Belgede iyi bir sınıflandırmaya sahip olmak isteyen binalar için ise tek çözüm yalıtım. Yasa kapsamında 1 Ocak 2011 tarihinden sonra yapılacak yeni binaların ruhsat alabilmeleri için EKB almaları  gerekmektedir. Mevcut binalarda ise EKB alımı için 2017 yılına kadar süre tanınmıştır. Fakat alım – satım ve kiralama gibi durumlarda bu belge istenecektir. EKB belgesinde üst sınıfta çıkan binalar EKB belgesi olmayan veya alt sınıfta çıkan binalara göre daha yüksek doğalgaz,elektrik,su faturası ödeyecekler.